خیر مقدم به همه دوستان

شماره تماس مدیر سایت

4324 - 193 - 0912

 

کاربران تازه وارد

  • MatthewLiard
  • JamesEruse
  • MichaelArork

فرم ورود

نمایش تعداد میهمانان

ما 40 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز ها و عنوان ها

 با اعتماد به ما بخشی از مشغولیت ذهنی خود را برطرف نموده و با خیالی آسوده به بررسی نیاز تخصصی خود در محصولات این سایت بپردازید .

 

logo-samandehi

پس از ثبت نام در سایت ، ایمیل فعال سازی حساب ممکن است به پوشه هرزنامه یا Spam ایمیل شما وارد شده باشد .از آنجا حساب کاربری خود را فعال نمایید .

دانلود نرم افزار مترجم Babylon

برای استفاده از این نرم افزار باید هر کلمه ای که می خواهید ترجمه کنید با موس روی آن کلمه بروید و دکمه Ctrl صفحه کلید را نگه داشته و راست کلیک نمایید تا ترجمه کلمه مربوطه در هر دوحالت انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی را مشاهده نمایید . البته برای زبان های دیگر هم می توانید از این نرم افزار قدرتمند استفاده نمایید.

پیشنهاد می کنم با وجود اینکه این نرم افزار یکی از بهترین ها برای ترجمه متون و جملات طولانی است ، ولی باز هم هرگز از آن استفاده ننمایید و همانطور کلمه به کلمه ترجمه نمایید زیرا که برای اینکه بتوانید جملات را ترجمه کنید باید لاینسنس واقعی آن را خریداری نمایید .

 

 برای دانلود اصل نرم افزار روی این دکمه کلیک کنید : 

برای دانلود پک کامل تمامی فرهنگ لغت های انگلیسی به فارسی که تاکنون برای این نرم افزار توسط کارشناسان تهیه گردیده است .

 

برای دانلود تمامی فرهنگ لغت های که به زبان های غیر از انگلیسی ، مانند ژاپنی  -  عربی  -  اسپانیولی  -  روسی -  آلمانی  - فرانسوی  -  ایتالیایی  -  ارمنی  ، و اضافه کردن آنها به نرم افزار Babylon خودتان ، روی این دکمه کلیک کنید .

 

نکته : برای اعمال این فرهنگ لغت ها  که روی این نرم افزار نوشته شده و باید آن را اضافه نمایید کافیست با موس تک تک فایل ها را کشیده (درگ ) کنید و روی پنجره باز شده نرم افزار Babylon بیاندازید و مشاهده خواهید نمود که به راحتی و خودکار نصب خواهد شد .

بهتر است پس از نصب نرم افزار ، آن را با فایروال ویندوز تحت مراقبت قراردهید تا توسط سرورها شناسایی و اکسپایر نگردد.

برای استفاده راحت و درست از فایر وال ویندوز اینجا کلیک کنید.

 

عدم نمایش دیدگاه از

2000 کاراکتر باقیمانده است


خدمات دفتر فنی

آمار سایت

کاربران
518
مطالب
64
نمایش تعداد مطالب
301234
x

سافت عمران، آمادگی پذیرش همکاری  در حوزه عرضه و یا تبلیغات نرم افزاری را دارد. جهت ارتباط سریع با تلفن 09121934324 تماس حاصل فرمایید

 

خزر امید