خیر مقدم به همه دوستان

شماره تماس مدیر سایت

4324 - 193 - 0912

 

کاربران تازه وارد

  • MatthewLiard
  • JamesEruse
  • MichaelArork

فرم ورود

نمایش تعداد میهمانان

ما 38 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز ها و عنوان ها

 با اعتماد به ما بخشی از مشغولیت ذهنی خود را برطرف نموده و با خیالی آسوده به بررسی نیاز تخصصی خود در محصولات این سایت بپردازید .

 

logo-samandehi

پس از ثبت نام در سایت ، ایمیل فعال سازی حساب ممکن است به پوشه هرزنامه یا Spam ایمیل شما وارد شده باشد .از آنجا حساب کاربری خود را فعال نمایید .

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

مجموعه قوانین وب سایت Softomran.com در 16 بند می باشد.

1-رعایت شئونات اسلامی و قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران .

2-  تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت Softomran.com  محفوظ و در اختیار مدیران سایت آقای بهزاد نوروززاده و خانم لیلا خردومند می باشد .


3-در صورت خرید آنلاین و وجود اشکالاتی در دانلود فایل و ناتوانی مدیران سایت در پاسخگویی نیاز مشتری مبلغ پرداختی عینا و بدون هیچ گونه کسوراتی به مشتری بازگردانده خواهد شد .

4-   توجه فرمایید : مبلغ واریزی جهت خرید نرم افزارهای این سایت شامل خرید نرم افزار به همراه تمام هزینه هایی که ممکن است وجود داشته باشد شامل (هزینه های تلفن - پشتیبانی در آینده - کمک در رفع نقص های احتمالی که ممکن است کاربر باعث ایجاد آنها شده باشد -کمک در راه اندازی اولیه - بسته بندی- هزینه ارسال پستی - حمل و غیره .. در صورت وجود ) می باشد .

5-  هرگونه کمک در مشکلات کاربران نرم افزار های این وب سایت که مربوط به دانش پایین کاربران در کار با محیط ویندوز می باشد و ارتباطی به نرم افزار های این وب سایت ندارد جزء وظایف قطعی کارشناسان این وب سایت است و بابت موضوعات این چنینی هرچقدر طولانی  و پر تعداد هم که  باشد کاملا رایگان خواهد بود .

6-هر گونه شکایت کاربران پذیرفته شده و مدیران وب سایت موظفند با رعایت عدالت مشکل را هرچه سریع تر برطرف نمایند و موجبات رضایت مندی مشتری در محدوده منطق را فراهم نمایند .

7-  خرید از وب سایت Softomran.com باید تنها توسط فرد مصرف کننده نرم افزار صورت پذیرد و خرید نرم افزار برای افراد غیر ممنوع است و هرگونه سوء استفاده غیر از نرم افزار خریداری شده به عهده خریدار واقعی که اطلاعات ایشان در سایت ثبت گردیده خواهد بود .

8-  هرگونه سوء استفاده و کپی یا فروش غیرقانونی و شکستن قفل نرم افزارهای  تهیه شده در وب سایت مورد تعقیب قانونی قرار خواهد گرفت و فرد مورد نظر با خرید از وب سایت در قبال موارد این بند خود را مسئول می داند .

9-اطلاعات وارد شده خریدار در هنگام خرید نرم افزارهایی که دارای کد راه اندازی انحصاری می باشد ، به مشخصات فردی و شماره ملی و اطلاعات تلفن و ایمیل فرد متصل است و برای آپدیت شدن و هرگونه پشتبانی از ارائه خدمات به افراد ناشناس خودداری خواهد شد .

10-  مسئولیت صحت اطلاعات فردی وارد شده در هنگام ثبت نام و خرید در سایت بعهده مشتری می باشد

11- مسئولیت هرگونه اشکال در روند کار نرم افزار های بومی سایت به عهده مدیران وب سایت  می باشد .

12- همکاران ما می توانند نرم افزار های فقط و فقط تولید شده خود را که در سایت شورای عالی انفوماتیک کشور و سایت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ثبت گردیده ، در این وب سایت عرضه نمایند. و عرضه نرم افزار های خارجی فقط در صورت Trial بودن یا رایگان بودن امکان پذیر است .

13- در صورتیکه نرم افزار های عرضه شده همکاران برای فروش باشد باید جهت اطمینان از پشتیبانی لازم توسط نویسنده نرم افزار ها به مشتریان باید اسنادی به صورت وثیقه نزد مدیران وب سایت به رسم امانت تسلیم نمایند  .

14- در صورتیکه همکار عزیز فرد غیر خوش نام و بد سابقه ای در امور نرم افزاری باشند اجازه همکاری به ایشان داده نخواهد شد .

15- عرضه نرم افزار های کرک و قفل شکسته و یا آموزش شکستن قفل نرم افزار ها که در واقع حمله به زندگی و معیشت عده ای دیگر محسوب می شود در این وب سایت ممنوع است .

16- تبلیغات یا معرفی و یا فیلم های آموزشی و یا نمایندگی فروش هرگونه نرم افزار با رعایت قوانین ذکر شده در بند 12 در این وب سایت امکان پذیر و مورد استقبال قرار خواهد گرفت .

عدم نمایش دیدگاه از

2000 کاراکتر باقیمانده است


خدمات دفتر فنی

آمار سایت

کاربران
518
مطالب
64
نمایش تعداد مطالب
301233
x

سافت عمران، آمادگی پذیرش همکاری  در حوزه عرضه و یا تبلیغات نرم افزاری را دارد. جهت ارتباط سریع با تلفن 09121934324 تماس حاصل فرمایید

 

خزر امید